gameboy tetris

Biograafia

Isa, laulja, räppar, DJ ja hobinäitleja ehk multitalendist muusiku Pavel Botšarovi minevik on kirju. Haapsalus sündinud ning 12-aastaselt pealinna Tallinnasse kolinud Paveli muusikukarjääri algus ulatub 20 aasta taha. Osadele muusikasõpradele on ta tuntud hoopis kui DJ Pavel Pi või bändide Gorõ Lana ja Catapulta liige. Teised teavad teda alates 2016. aastast kui veidi skandaalse koosluse 5Miinust ”Venelast”. Kõige meeldejäävamalt tunnevad Eesti popmuusikat kuulavad inimesed gameboy tetrist kindlasti aga loost ”für Oksana”, mille ta koos nubluga kuulsaks laulis. 

Verivärske karjääri jooksul on gameboy tetris jõudnud koostööd teha teistegi trendikate kodumaiste artistidega nagu Clicherik & Mäx, Villemdrillem, Buck Fuddi, Raul Ojamaa jt. 

Hakkasin sooloartistina töötamisele mõtlema umbes viis aastat tagasi. Olemasolevad bändid ja kollektiivid seavad mu tööle teatud piirid. Minusugune tujukas inimene – muutudes iga hetk – eelistab muusikas vaheldust ja ihkab ületada piire ilma piiranguteta. Kõik see iseloomustab minu tööd gameboy tetrisena.

Värvikates koosseisudes esinenud artist gameboy tetris alustas hiljuti soolokarjääri ning sõlmis lepingu plaadifirmaga Warner Music Baltics. Alates 2020. aasta septembrist juhivad gameboy tetris ja Roman Vjazemski Raadio 2-s raadiosaadet Tetris, mis on eetris kaks korda nädalas kaks korda kuus. Pavel Botšarov/gameboy tetris pälvis Eesti Vabariigi presidendilt Kersti Kaljulaidilt suure tunnustuse – Valgetähe 4. klassi ordeni!

Album

Sotsiaalmeedia:

Kuulake viimaseid lugusid artistilt…

Gameboy Tetris

Book an Artist

  • DD dot MM dot YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jälgi meid:

E-mail: info@smuuv.ee