Raul Ojamaa

Biograafia

Raul Ojamaa on tunnustatud Eesti kitarrist ja produtsent, kes on juba üle kümne aasta erinevates Eesti muusika skeenedes aktiivselt tegutsenud. Ta on lõpetanud Georg Otsa nimelise muusikakooli pop-džäss kitarri erialal. Muusika produtseerimisega alustas Raul viis aastat tagasi ning ta on produtsendina kaasa löönud mitmete tuntud Eesti artistide nt Lenna, Nublu, Stefan jt projektides. Raul Ojamaa teeb laulukirjutaja/kitarristina kaasa bändides Gram-Of-Fun, Levski ja Miljardid – viimane tõi Raulile ka viis  auhinda Eesti Muusika Auhindadelt.

Raul Ojamaa soov on tuua elektroonilisse muusikasse sisse akustilised instrumendid, mis paneb kuulaja tundmajustkui ta  kui viibiks live muusika kontserdil.

Selle aasta veebruaris ilmus Smuuv Recordsi alt Raul Ojamaa debüütsingelMoonstrk” (feat. NOËP) See oli esimene kolmest loost, mille ta koos NOËPiga kirjutas. 23. aprillil avaldas Raul Ojamaa koos NOËP-ga teise singli triloogiast, “Place Beyond the Pines”.

Deep-house‘i mõjutatud ja kergelt melanhoolne lugu, tulevaste tantsupõrandate vaikne vallutaja, on inspireeritud Lõuna-Eesti kaunist ja metsikust Põhjala loodusest. “Arvate, et olete oma saatuse leidnud kas üksi või kellegagi koos, kuid see ei pruugi nii olla …” võtab Raul Ojamaa laulu sõnad kokku. 

Raul Ojamaa “Place Beyond the Pines” (feat. NOËP) loole valmis ka video. Selles on kasutatud Priidu Saarti poolt eelmisel aastal filmitud Lõuna-Eesti loodusmaterjali, mille on oma käe järgi vorminud ShardFX meeskond, kes kujundasid filmitud kaadrid omakorda unikaalseks ja psühhedeelseks maailmaks. 

Tulevik näib Raul Ojamaa jaoks helge, uue muusika avaldamise ootel, töötab ta ka oma live-kontserti viimistlemisega, et oma loomingut publikule esitleda.

Album

Sotsiaalmeedia:

Kuula viimaseid lugusid artistilt…

Raul Ojamaa

Book an Artist

  • DD dot MM dot YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jälgi meid:

E-mail: info@smuuv.ee