24. septembril ilmus jonas.f.k teine lühialbum “TLL.02”, mille saaks kokku võtta kui vines kulgemist läbi sumeda suvepäeva. Sõbrad on jonas.f.k’le peale ühte suvist kontserti andnud lausa tiitli, nimetades teda “Mustamäe David Bowie’ks”.

Artist tunneb, et kui eelmine plaat “buda.01” oli kohati väga isiklik, selline “sissepoole” muusika, siis “TLL.02” lugude kogumik on just pigem väljapoole. “Minu jaoks teenivad antud lood pigem üleüldist meeleolu, mitte sisemist läbielamist, “ täpsustab jonas.f.k. Kogu materjal valmis seekord Tallinnas ja sealt sai kogumikku ka kood TLL, Tallinna lennujaama koodi järgi.

Albumi kõikide lugude autoriteks on jonas.f.k ise, kuid valmimisel oli täiesti hindamatult suureks abiks Kostja Tsõbulevski (LEVSKI), kes aitas kolme lugu viiest produtseerida. “Käisime tema maakohas Palmses, rääkisime juttu, kuulasime mussi ja muuhulgas said uue vormi mitmed plaadil olevad lood,” lisab artist. Lisaks võib albumil kuulda ägedaid naisvokaale – “Sand” nimelisele loole laenas oma hääle andekas laulja Kitty Florentine ning võimsa naiskoorina andsid lisapanuse lugudesse ELLIP, Rahel ja Kitty.