Smuuv Records/News /jonas.f.k soolokontsert toimub 23. oktoobril

jonas.f.k soolokontsert toimub 23. oktoobril

jonas.f.k soolokontsert toimub 23. oktoobril

23. oktoobril leiab klubis Uus Laine aset jonas.f.k soolokontsert ja uue EP “TLL.02” esitlus, kus esitusele tulevad publiku vanad lemmikud ja kõik uue lühialbumi lood.

Jonase karismaatiline sooloprojekt jonas.f.k kompab piire, eksperimenteerib, keerab vinti peale ja eelkõige gruuvib suurepärases alternatiivmuusika rütmis. Sõbrad on jonas.f.k eksootilist karakterit nimetanud lausa “Mustamäe David Bowie’ks” ning ERR arvustuses nimetati EP esiksingel “(They’re Calling Us) Loco” kunstihingede ööeluhuntide oodiks.

Sooloprojekt sai alguse esimene albumiga, mis oli kirjutatud Budapestis ning kandis nime “buda.01”. Album, mis ilmus TIKS plaadifirma alt sai tunnustust nii kriitikutelt kui nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel Aasta debüütalbumi kategoorias.

Teine EP “TLL.02” ilmus 24. septembril plaadifirma Smuuv alt ning on juba saanud poolehoidu nii kuulajatelt kui kriitikutelt, pälvides tunnustus Raadio 2 nädala plaadina. Lisaks figureerib esiksingel “(They’re Calling Us) Loco” püsivalt R2 Top 20s ning sai muuseas Power Hit Radio nädala power bänger tiitli.

“Esitluskontserdilt on oodata uusi tuttavaid nägusi, palju endorfiine ja liikuvaid puusi,” kommenteerib jonas.f.k. Kontserdile järgneb pidu, kus muusika võtavad üle erinevad sõbrad ja kolleegid, kes mängivad muusikat, sealhulgas teeb DJ seti ka Jonas ise.

Piletid 23. oktoobril toimuvale EP esitluskontserdile tänasest saadaval Ticketerist, soodsama hinnaga pileteid saadaval piiratud koguses.

FB üritus: SIIT
Osta pilet: SIIT

Jälgi jonas.f.k tegemisi: Facebook I InstagramI Spotify I YouTube

Vaata jonas.f.k (They’re Calling Us) Loco lugu: