Smuuv Records/News /jonas.f.k andis välja EP “TLL.02″

jonas.f.k andis välja EP “TLL.02″

jonas.f.k andis välja EP “TLL.02″

Täna, 24. septembril ilmus jonas.f.k teine lühialbum “TLL.02”, mille saaks kokku võtta kui vines kulgemist läbi sumeda suvepäeva. Sõbrad on jonas.f.k’le peale ühte suvist kontserti andnud lausa tiitli, nimetades teda “Mustamäe David Bowie’ks”.

Artist tunneb, et kui eelmine plaat “buda.01” oli kohati väga isiklik, selline “sissepoole” muusika, siis “TLL.02” lugude kogumik on just pigem väljapoole. “Minu jaoks teenivad antud lood pigem üleüldist meeleolu, mitte sisemist läbielamist, “ täpsustab jonas.f.k. Kogu materjal valmis seekord Tallinnas ja sealt sai kogumikku ka kood TLL, Tallinna lennujaama koodi järgi.

“Ma tunnen, et õppisin seda lühiplaati tehes rohkem usaldama. Mul oli esimest albumit tehes väikestviisi kinnisidee, et pean kõikide plaadi valmimise etappide juures osalema ja käe külge panema. Sellel korral suhtusin ma valmimisprotsessi palju vabamalt, kaasates teisi andekaid loojaid,” täpsustab jonas.f.k.

Albumi kõikide lugude autoriteks on jonas.f.k ise, kuid valmimisel oli täiesti hindamatult suureks abiks Kostja Tsõbulevski (LEVSKI), kes aitas kolme lugu viiest produtseerida. “Käisime tema maakohas Palmses, rääkisime juttu, kuulasime mussi ja muuhulgas said uue vormi mitmed plaadil olevad lood,” lisab artist. Lisaks võib albumil kuulda ägedaid naisvokaale – “Sand” nimelisele loole laenas oma hääle andekas laulja Kitty Florentine ning võimsa naiskoorina andsid lisapanuse lugudesse ELLIP, Rahel ja Kitty.

“Meie meelest on jonas.f.k kahtlemata Eesti muusikamaastiku oleviku ning tuleviku täht – tema karisma, andekuse ning esteetilisuse juures ei saa asjad lihtsalt teisiti minna,” kommenteerib Smuuvi esindaja Britt Randma. Uus plaat ilmus täna, 24.septembril plaadifirma Smuuv alt, mis toimetab koostöös Warner Music Balticsiga. jonas.f.k’d on võimalik esinemas näha Tallinn Music Weeki festivalil TIKS showcase’il ja oktoobris on oodata plaadiesitluskontserti.

Jälgi jonas.f.k tegemisi: Facebook I InstagramI Spotify I YouTube

Vaata jonas.f.k (They’re Calling Us) Loco lugu: