Smuuv Records/News /jonas.f.k üllatab kuulajaid teise lühialbumiga “TLL.02”

jonas.f.k üllatab kuulajaid teise lühialbumiga “TLL.02”

jonas.f.k üllatab kuulajaid teise lühialbumiga “TLL.02”

Sellel reedel, 24. septembril ilmub kriitikute ja melomaanide poolt armastatud jonas.f.k teine lühialbum “TLL.02”.

Jonas Kaarnamets on aktiivselt muusikaskeene orbiidil olnud juba ligi 10 aastat. Olles alternatiiv-pop grupi Frankie Animali liige ning musitseerides aktiivselt koos Eesti tippmuusikute Erki Pärnoja, NOËPi and Sander Möldriga. Alles viimastel aastatel on ta hakanud aktiivselt toimetama enda soolomaterjaliga ning andnud välja lugusid oma alter ego jonas.f.k alt.

Sooloprojekt sai alguse esimene albumiga, mis oli kirjutatud Budapestis ning kandis nime “buda.01”. Album, mis ilmus TIKS plaadifirma alt sai tunnustust nii kriitikutelt kui nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel Aasta debüütalbumi kategoorias, kus ta oli nomineeritud artistide nublu ja Duo Ruut kõrval.

Uue plaadi “TLL.02” materjal valmis sel korral armsas kodulinnas Tallinnas ning sai oma nime lennujaama koodi järgi (TLL). “Number vihjab järjekorras teisena välja antud lühiplaadile,” lisab artist. Albumi temaatikaks on kulgemine läbi sumeda suvepäeva. “Mulle on alati tundunud huvitava paradoksina, et kõik Eesti suvelood on kirjutatud lörtsise märtsi ilmaga. Niisiis tahtsin ma proovida kirjutada kerget ja suvehõngulist muusikat päris Eesti suvel. Ma arvan, et ma sain suve vaibi kinni püütud küll ja ta mõjub mõnusalt sumeda suve järelhüüdena,” kommenteerib jonas.f.k.

“TLL.02” ilmub juba sellel reedel, 24.septembril plaadifirma Smuuv alt, mis toimetab koostöös Warner Music Balticsiga.

Jälgi jonas.f.k tegemisi: Facebook I InstagramI Spotify I YouTube

Vaata jonas.f.k (They’re Calling Us) Loco lugu: