Smuuv Records/News /Kõige hallim päev saab endale uue rahvusliku püha

Kõige hallim päev saab endale uue rahvusliku püha

Kõige hallim päev saab endale uue rahvusliku püha

Sel aastal 13. novembril toimub esmakordselt Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval välifestival “Kõige Hallim Päev”, mille eesmärgiks on omaks võtta ja tähistada Eestis meile omast halli ilma, tulla õue ning sõpradega seltsis head seltskonda ja muusikat nautida.

“Talvisel ajal on päeva pikkuseks vaid 5 tundi, seega otsustasime ühiselt, et selle asemel, et selle üle nukrutseda on aega seda muuta – tähistada ja nautida. Sealt tuli mõte teha välifestival sügiskuul, kus tuua üheks õhtuks kokku äge ja ainulaadne päevafestival “Kõige Hallim Päev”,” lisavad korraldajad.

Kõige Hallim Päev” on edukas initsiatiiv, mida on varasemalt korraldatud Soomes ja mis on osutunud väga populaarseks. Tallinnas, Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval toimub “Kõige Hallim Päev” esimest korda ajaloos, olles ühtlasi esimene külma hooaja välifestival, mida Eestis on korraldatud.

Üheks õhtuks tuuakse kokku rikkalik programm, kus kätt saab proovida erinevates mängudes ja tegevustes ning võita mitmeid auhindu. Nautida rõõmsas meeleolus õhtut parimate sõpradega, rüübates mõnusat keelemärjukest, nautides ilma ja Eesti armastatumaid artiste – Smilers, Cartoon ja 5MIINUST, kes pikemat tutvustamist ilmselt ei vaja.

“Külm hooaeg on meie kliimas kahtlemata kõigi jaoks üks raskemaid aegu aastas – päevad on lühikesed, D-vitamiini varud on madalad ja tihtipeale on vaja põhjust, miks kodust üldse välja saada. “Kõige Hallim Päev” tundus sobilik formaat, seda murda ja pöörates hall ilm hoopis meie kasuks, tähistades ning rõõmu tundes selle üle, et meil on neli aasta aega,” kommenteerib päevafestivali tiim.

Piiratud koguses soodushinnaga pileteid 12 eurot tänasest saadaval Ticketerist.
Teeme üheskoos juba 13. novembril hallimale päevale 1-0!

Sündmust sponsoreerib Hartwall Long Drink.

FB üritus: SIIN
Ticketeri piletilink: SIIT