Smuuv Records/News /Raul Ojamaa andis välja oma debüüt EP

Raul Ojamaa andis välja oma debüüt EP

Raul Ojamaa andis välja oma debüüt EP

Raul Ojamaa avaldas debüüt-EP “Inner Space”

Täna ilmus Raul Ojamaa lühialbum “INNER SPACE”, mis võtab kokku muusiku kahe viimase aasta loomingu ning pandeemiaperioodi isikliku fookuse. 

“Koroonaajal tekkinud vaimsete väljakutsete, ebakindluse, ärevuse ja üleüldise sihistuse leevendamiseks pöördusin taiji ja teraapia poole, et segadust enda sees klaarida. EP-l koondunud lood on justkui reisipäevik sellest perioodist, mis kestab siiani. Olen tegelenud iseenda aktsepteerimise, vaba eneseväljenduse ja kunagiste traumadega rahu tegemisega- kokkuvõtlikult enda siseruumi puhastamisega” sõnab Ojamaa. 

Muuskaliselt on artist sidunud enda kahte armastust – kitarri ja elektroonilist muusikat. Kuulajale võiks muusika anda ruumi ja leevendust, mida muusik ka ise antud ajaperioodil on vajanud. “Kõik need teemad on selle plaadi tegemist saatnud ja see EP ongi harjutus selle poole, et ma enda elus ja loomingus aus, vahetu ja julge oleks,” kommenteerib Ojamaa.

Rauli on võimalik kuulata juba 05.05 külalisesinejana Elderbrooki kontserdil klubis D3 ja samal õhtul hiljem Tallinn Music Week’i raames Fotografiskas. Berliinis toimub Rauli kontsert 

Raul Ojamaa on tunnustatud Eesti kitarrist ja produtsent, kes on juba üle kümne aasta erinevates Eesti muusika skeenedes aktiivselt tegutsenud. Muusika produtseerimisega alustas Raul viis aastat tagasi ning ta on produtsendina kaasa löönud mitmete tuntud Eesti artistide nt Lenna, Nublu, NOËP, Stefan jt projektides. Raul Ojamaa teeb laulukirjutaja/kitarristina kaasa bändides Levski ja Miljardid – viimane tõi Raulile ka viis auhinda Eesti Muusikaauhindadelt.