Smuuv Records/Events/Ed Sheeran tribüütkontserdid – edasi lükatud!

Ed Sheeran tribüütkontserdid – edasi lükatud!

Tule ja veeda sume augustiõhtu Ed Sheerani muusika saatel!

Laval:
Jaagup Tuisk
Eleryn Tiit
Hans Nayna
Bänd:
Fredi – kitarr
Mikk Simson (I Wear* Experiment) – trummid
Siim Avango (Põhja Konn, Yasmyn) – bass

Ed Sheeran on tuntud Briti laulja- ja laulukirjutaja, kelle helikandjatest on maailmas ostetud üle 45 miljoni albumi ja 100 miljoni singli, mis teeb ta läbimüügi järgi üheks maailma kõige edukamaks muusikuks. Ta on ka üks kuulatavamaid artiste muusika striimimise platvormil Spotify – tema albumit „X“ on kuulatud üle 430 miljoni korra. Samuti on Sheeran Eestis Spotify jälgitum artist. Sheeran sai tuntuks 2011. aastal ning võitis 2012. aasta alguses Londonis toimunud muusikaauhindade Brit Awards tseremoonial parima meesartisti ja läbimurde auhinna.

Jaagup Tuisk sirutas tiibu 2020. aastal ning on end tõestanud mitmekülgse ja põneva popartistina. Veebruaris võlus Jaagup kümneid tuhandeid televaatajaid Eesti Laulu konkursil oma imeilusa looga “Beautiful Lie”. Tema etteaste lummas nii publikut kui ka žüriid ning Jaagup viis koju auväärt 2. koha. Lisaks on ta publiku südameid võitnud enda singlitega “Miinustprojekt”, “Bachata” ning hiljuti andis  välja enda esimese EP “Teemantitest linn”.

Eleryn Tiit sai laiemale avalikkusele tuntuks saatest „Su nägu kõlab varsti tuttavalt”. Ta on hinnatud sooloartist ja taustalaulja. 2020. aastal tõi ta publikuni mitu menukat singlit, milleks tuntuimaks on lugu “Vaikin”. Eleryn teeb koostööd plaadifirmaga Made in Baltics Entertainment (Sony Music).

Hans Nayna võitis eestlaste südamed 2021. aasta Eesti Laulu konkursil lauluga “One by One”. “Mõningad Ed Sheerani lood toovad siiani tagasi mälestusi ja häid emotsioone möödunust, üheks selliseks on näiteks tema lugu “A team”,” täpsustab Hans. Hansus tekitab elevust, et ta saab taas lavalaudadele ja seda koos teiste andekate eesti lauljate ja muusikutega.

Koos solistidega astub lavale ka tunnustatud muusikutest koosnev bänd: Fredi kitarril, Mikk Simson (I Wear* Experiment) trummidel ja Siim Avango (Põhja Konn, Yasmyn) basskitarril.   Šarmantne Jaagup Tuisk, särtsakas Eleryn Tiit ja Mauritiuse päritolu lummav Hans Nayna esitavad läbilõike Sheerani mitmekesisest žanrideülesest repertuaarist, lisades tuntud lugudele uudset lähenemist ja energiat.

Kontserdid toimuvad kolmel sumedal augustiõhtul eri linnades:

15.08 kell 19.00 Keila-Joa lossipark, Schloss Fall
19.08 kell 19.00 Pangodi, Kiivitaja talu suvelava, Tartumaa
21.08 kell 19.00 Pärnu, Ammende Villa kell 19.00

Piletid on müügil Piletilevis  ja kohapeal
19 eurot – piiratud kogus pileteid kiirematele 20. juulini või kuni pileteid jätkub
24 eurot – hind eelmüügis
30 eurot – hind kohapeal

 

Lisainfo:
• Uksed avatakse tund aega enne kontserdi algust.
• Vanusepiirangut ei ole.
• Kehtiv pilet peab olema kõigil külastajatel, ka sülelapsel.
• Pildistamine / filmimine ei ole lubatud.
• Tegemist on välikontsertidega, palume riietuda vastavalt ilmale. Vihmavarjud ei ole lubatud.
• Keila-Joa lossipargis toimuval kontserdil ei ole korraldaja poolt istekohti, soovitame kaasa võtta piknikuteki.
• Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja
Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangutele ning reeglitele.
• Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.