Smuuv Records/Events/jonas.f.k uue EP “TLL.02” esitluskontsert @ Uus Laine

jonas.f.k uue EP “TLL.02” esitluskontsert @ Uus Laine

Ticket status: Available

Date/Time: 23.10.2021

Location: Uus Laine

FB: https://www.facebook.com/events/165079989037722

Tahad end üheks õhtuks kanda Budasse, LondonParisChicagosse, Califor-i-asse või hoopis suvisesse Tallinna?
jonas.f.k on võimeline täitma kõik need soovid – seda kõike juba 23. oktoobril klubis Uus Laine, kus toimub artisti soolokontsert ning uue EP “TLL.02” esitlus!
Jonas on tuttav meile juba pikemat aega, olles Frankie Animali vankumatu liige ning tehes mitmeid muusikalisi projekte teiste andekate artistidega nagu Erki Pärnoja, NOËP, Sander Mölder ning hiljuti TMW raames ka Jonas Bjerre (Mew) ja Alex Maiologa.
Tema karismaatiline sooloprojekt jonas.f.k kompab aga piire, eksperimenteerib, keerab vinti peale ja eelkõige gruuvib suurepärases alternatiivmuusika rütmis. Sõbrad on jonas.f.k eksootilist karakterit nimetanud lausa “Mustamäe David Bowie’ks” ning ERR arvustuses nimetati EP esiksingel “(They’re Calling Us) Loco” kunstihingede ööeluhuntide oodiks.

Sooloprojekt sai alguse esimene albumiga, mis oli kirjutatud Budapestis ning kandis nime “buda.01”. Album, mis ilmus TIKS plaadifirma alt, sai tunnustust nii kriitikutelt kui nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel Aasta debüütalbumi kategoorias, kus ta oli nomineeritud nublu ja Duo Ruut kõrval. Teine EP “TLL.02” ilmus 24. septembril plaadifirma Smuuv alt ning on juba saanud poolehoidu nii kuulajatelt kui kriitikutelt, pälvides tunnustus Raadio 2 nädala plaadina. Lisaks figureerib esiksingel “(They’re Calling Us) Loco” püsivalt R2 Top 20s ning sai muuseas Power Hit Radio nädala power bänger tiitli.

Piletihinnad:
10 eurot – early bird – limiteeritud koguses!
12 eurot – regular bird – limiteeritud koguses!
15 eurot – late bird

ÜRITUSTE LISAINFO:
• Uksed avatakse tund aega enne kontserdi algust.
• Vanusepiirangut ei ole.
• Kehtiv pilet peab olema kõigil külastajatel, ka sülelapsel.
• Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangutele ning reeglitele.
• Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.