Title image
Smuuv Records/Coffee Shop

Coffee Shop

Coffee Shop

Andreas Coffe Shop”  ilmus 9.juuli 2021.a  Smuuv Records alt.

30. juunil teatas Andreas, et teeb koostööd Smuuv Records plaadifirmaga, mis tegutseb Eesti turul koostöös Warner Music Balticsiga.

“Olles juba väiksena plaadilepingu sõlmimisest unistanud, olen äärmiselt elevil, et alustada koostööd Smuuviga. Olen harjunud oma muusika asjus iseseisev olema, kuid nüüd on mulle toeks Smuuvi meeskond, mille liikmed elavad mulle kaasa ja aitavad mu ideid ellu viia. See uus samm karjääris tähendab minu jaoks palju ning olen täielikult pühendunud oma loomingule. Ootan põnevusega, kuhu me üheskoos plaadifirmaga jõuame,” kommenteeris Andreas.

”Kuna “sahtlisse kirjutatud” materjali on viie aasta jooksul palju kogunenud, otsustasin soodsate asjaolude mõjul selle materjaliga tõsiselt tegeleda ja loodud muusika sooloartistina lõpuks avaldada, aeg on selleks küps,” selgitas Raul Ojamaa.

”Coffee Shop’’ on lugu, mis ei räägi niivõrd kohvist, vaid rasketel ja ärevatel aegadel lohutuse leidmisest. Armastasin tihti käia kooli kõrvaltänava kohvikus, kus sain pääseda reaalsusest ja end turvaliselt tunda. See oli koht, mida külastasin, et toime tulla oma mõtete ning emotsioonidega. Nüüd panen tähele, et minu ümber on veel hulganisti pisiasju, millel on võime keerulistel aegadel kasvõi hetkeks killukese lootust ja rõõmu tuua – alati leidub mõni ‘’turvavõrk’’, kuhu ”maanduda”. Töötasin “Coffee Shop” looga poolteist aastat ja filmisin laulule ka video koos Out of Sight Visuals’iga. Video osas oli mul väga kindel idee mängida emotsioonidega. Erinevate kaadrite kontrastid aitavad peegeldada eri tundeid ja vaimseid seisundeid, kurbusest rõõmuni. Võttepäev jääb mulle alatiseks meelde, tundsin ennast väga mugavalt ja mõistetuna kogu tiimi poolt,”räägib Andreas ”Coffee Shop” tegemisest.