Title image
Smuuv Records/Place Beyond The Pines

Place Beyond The Pines

Place Beyond The Pines

Artisti seekordne väljalase on teine lugu kolmeosalisest triloogiast koos NOËP’iga. ”Place Beyond the Pines” ilmus plaadifirma Smuuv Recordsi alt, mis tegutseb Baltikumis partnerluses Warner Musicuga.

Raul Ojamaa avaldab loo tagamaid: ”“Place Beyond the Pines” on varahommikuni kestnud reivi lugu, suvepeod ja festivalid nagu näiteks I Land Sound. Mulle kõlab see nagu karge suvehommik, mida toonivad jahe ja värske õhk. Video materjal on pärit Lõuna-Eestist. Olen ise siit pärit ning minu “koht mändide all” on just Võrumaal. Lõuna-Eesti vapustavalt ilus loodus ei ole kunagi liiga palju tähelepanu saanud.”

NOËP seletab lahti pealkirja: “Rauli demo kuulates teadsin juba esimesest bassinoodist, et tahaksin selle looga midagi teha. Mul tekkis peas üks lugu, mida hakkasin ka lüürikas jutustama. Miskipärast tuli mulle pähe filmi pealkiri ‘Place Beyond the Pines’. Googeldades leidsin pealkirjale kaks tähendust. Esiteks on see viide linnale USAs. Teiseks on miskit põnevamat – koht, kust leiad oma deemonid, saatuse või mõlemad. See viimane sobis ootamatult hästi juba olemasoleva idee tuumaks ja kokkusiduvaks lauseks. Arvad, et oled, kas üksi või kellegagi koos oma saatuse leidnud, kuid see ei pruugigi nii olla…”.

Raul Ojamaa “Place Beyond the Pines” (feat NOËP) videos on kasutatud Priidu Saarti poolt eelmisel aastal filmitud Lõuna-Eesti loodusmaterjali, mille on oma käe järgi vorminud ShardFX meeskond, kes kujundasid filmitud kaadrid omakorda unikaalseks ja psühhedeelseks maailmaks.