Title image
Smuuv Records/Moonstrk

Moonstrk

Moonstrk

Raul Ojamaa Moonstrk” (feat. NOËP) ilmus 4.veebruaril  Smuuv Records alt.

Raul Ojamaa teatas 28. jaanuaril läbi sotsiaalmeedia, et alustab oma soolokarjääriga. Ta on varasemalt tuntud kitarristina bändidest Miljardid ning Gram-Of-Fun ning teinud produtsendina koostööd mitmete Eesti tunnustatud artistidega nagu Lenna, Nublu jt.

”Kuna “sahtlisse kirjutatud” materjali on viie aasta jooksul palju kogunenud, otsustasin soodsate asjaolude mõjul selle materjaliga tõsiselt tegeleda ja loodud muusika sooloartistina lõpuks avaldada, aeg on selleks küps,” selgitas Raul Ojamaa.

“Moonstrki” tekkeloo kohta lisab Raul: “Loo demo ise on juba 5 aastat vana, nagu ka mitmed teised minu uue loomingu algideed. Eelmisel suvel võtsin ühendust NOËP’iga, sest olin soovinud juba ammu temaga koostööd teha ning mul oli mitu demo, kuhu tahtsin proovida koos vokaale kirjutada. “Moonstrk” idee sain aga enda tüdruksõbralt, kellel on ka samanimeline playlist. Selle sõna tähendus peegeldas minu jaoks hästi loo emotsiooni – unistav, romantiline ja psühhedeelne. Kuu mõju all. Minu jaoks sümboliseerib see lugu kaotatud ühenduse igatsemist. See on armastuslugu, kuid laiemas mõttes. Näiteks, kui vaatasin David Attenborough viimast filmi “Life On Our Planet”, siis tekkis mul meie planeedi suhtes sarnane igatsuse tunne.