Smuuv Records/Üritused/Kõige Hallim Päev

Kõige Hallim Päev

Piletite saadavus: Saadaval

Toimumisaeg: 13.11.2022 | 16:00

Asukoht: Telliskivi 62, Põhja-Tallinn, Tallinn, 10412 Harju Maakond, Eesti

FB: https://www.facebook.com/events/1718978058297750

Veebileht: https://www.smuuv.ee

🥶🥶🥶 Aeg on tähistada… aasta hallimat päeva 🥶🥶🥶

PILETID SIIT!
Kas teadsid, et talvisel ajal on meie päev vaid 5 tunni pikkune? Seega, miks mitte võtta sellest maksimum!?!

Selle asemel, et nukrutseda halva ilma üle, otsustasime, et aeg on seda muuta – tähistada ja nautida, tuues üheks õhtuks kokku äge ja ainulaadne päevafestival “Kõige Hallim Päev”. Sündmus toimub festivalina Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval juba 13.novembril. Ja nagu öeldakse, pole olemas halba ilma, on halb tuju.
“Kõige Hallim Päev” on uus rahvuslik püha, mis loob sümbioosi kahest olulisest kultuurilisest fenomenist, milleks on hall ilm ja jook, mida rahvakeeli tuntakse kui Lonkerot (Hartwall Original Long Drink). Soomes on sellest kujunenud omamoodi rahvuslik reliikvia ja ega meiegi naabritele alla jääda ei saa. 💪💪💪

 

Üheks õhtuks tuuakse kokku rikkalik programm, kus kätt saab proovida erinevates mängudes ja tegevustes ning võita mitmeid auhindu. Nautida joviaalses meeleolus õhtut parimate sõpradega. Rüübates mõnusat keelemärjukest, võttes omaks meile omane hall ja jahe ilm ning nautides Eesti armastatumaid artiste: Smilers, Cartoon ja 5MIINUST, kes ilmselt pikemat tutvustamist ei vaja.

Seega, kohtume halli taeva all, Depoo välialal Balti Jaama Turu kõrval – võta kaasa enda sõbrad, pane soojalt riidesse ja teeme aasta halvimast… vabandust, hallimast päevast, aasta parima päeva, seda juba 13.novembril. Piiratud koguses soodushinnaga pileteid tänasest saadaval Ticketerist.

💙 Ühendame jõud ja teeme üheskoos kõige hallimale päevale aastas 1-0. Tule tähistama ja osa saama ajaloo esimesest külmal hooajal aset leidvast välifestivalist “Kõige Hallim Päev”, mis toimub juba 13. novembril Tallinnas! 💙

NB! Üritus toimub õues, seega palume kõikidel külastajatel riietuda vastavalt. Asukohaks on Depoo väliala Balti Jaama Turul, mis asub Telliskivi 62 – Sveta Baari, D3, Depoo ja Balti Jaama turu päikese väljaku poolsel alal.

ÜRITUSTE LISAINFO:
• Kuni 7. aastased (ka) lapsed saavad sündmusele koos vanematega tasuta.
• Tegemist on välikontsertidega, palume riietuda vastavalt ilmale.
• Kontserdil ei ole korraldaja poolt istekohti.
• Kontsert toimub vastavalt Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt sätestatud piirangutele ning reeglitele.
• Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.
* Sissepääsu tagab COVID pass või negatiivne testi tulemus.